Styl industrialny wrócił na dobre!

Parę lat temu producenci proponowali nam lampy loftowe, które powiedzmy sobie szczerze – nie cieszyły się aż tak dużym powodzeniem jak to było planowane. Obecnie trwa ‚comeback’ tego stylu i trzeba przyznać: propozycje oferowane przez producentów są dużo bardziej interesujące.

Poza tym, że lampy loftowe są minimalistyczne, co świetnie zgrywa się z trendami ostatniego sezonu, większość z nich jest co najmniej dobrej jakości, gdyż ich wykonanie opiera się na prostych konstrukcjach. Producenci promują użycie tzw. „edisonowskich” żarówek, ale nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z bardziej oszczędnych źródeł światła również imitujących takie z żarnikiem.

Żarówka COG Spectrum 7WWarto też wspomnieć, że wnętrza loftowe są dla każdego. Oprócz oświetlenia loftowego, istnieją też dekoracje i meble pasujące do stylu industrialnego. Wiele z tego typu elementów można wykonać samemu. Polecamy sprawdzić naszą tablicę z DIY na Pinterest: Pinterest

Zapraszamy też do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznaniem się z wybranymi przez nas lampami loftowymi z nowej oferty firmy Britop.

Lampa Lofti Britop 1151104
Lampa Lofti Britop 1151104
Lampa Lofti Britop 1153104
Lampa Lofti Britop 1153104
Lampa Boston Britop 1187102
Lampa Boston Britop 1187102