Styl industrialny wrócił na dobre!

Parę lat temu producenci proponowali nam lampy loftowe, które powiedzmy sobie szczerze – nie cieszyły się aż tak dużym powodzeniem jak to było planowane. Obecnie trwa ‚comeback’ tego stylu i trzeba przyznać: propozycje oferowane przez producentów są dużo bardziej interesujące.

Poza tym, że lampy loftowe są minimalistyczne, co świetnie zgrywa się z trendami ostatniego sezonu, większość z nich jest co najmniej dobrej jakości, gdyż ich wykonanie opiera się na prostych konstrukcjach. Producenci promują użycie tzw. „edisonowskich” żarówek, ale nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z bardziej oszczędnych źródeł światła również imitujących takie z żarnikiem.

Żarówka COG Spectrum 7WWarto też wspomnieć, że wnętrza loftowe są dla każdego. Oprócz oświetlenia loftowego, istnieją też dekoracje i meble pasujące do stylu industrialnego. Wiele z tego typu elementów można wykonać samemu. Polecamy sprawdzić naszą tablicę z DIY na Pinterest: Pinterest

Zapraszamy też do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznaniem się z wybranymi przez nas lampami loftowymi z nowej oferty firmy Britop.

Lampa Lofti Britop 1151104
Lampa Lofti Britop 1151104
Lampa Lofti Britop 1153104
Lampa Lofti Britop 1153104
Lampa Boston Britop 1187102
Lampa Boston Britop 1187102

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *